Search
Close this search box.
لابیاپلاستی در دختران باکره - دکتر فاطمه ارشادی

لابیاپلاستی در دختران باکره؛ اهداف و مزایا

یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در بانوان لابیاپلاستی است. عمل لابیاپلاستی باعث‌ بهبود ظاهر لابیاها و تقارن آنها با یکدیگر می شود. بر خلاف باور عمومی که شاید لابیاپلاستی در دختران باکره را غیر معمول و ممنوع بدانند، این عمل علاوه بر بانوان برای دختران باکره هم صورت می گیرد و حتی می‌تواند الزامی‌تر هم باشد. در ادامه مقاله از سایت دکتر فاطمه ارشادی؛ جراح زیبایی زنان می خواهیم شما را با لابیاپلاستی در دختران باکره، مزایای و اهداف درمانی آن آشنا کنیم. 

امکان لابیاپلاستی برای دختران باکره وجود دارد؟

به قطع بله. لابیاپلاستی در دختران باکره نیز انجام می شود و هیچ گونه آسیبی به پرده بکارت وارد نمی‌ کند‌‌. این جراحی خارج از واژن انجام می شود و هیچ ارتباطی با پرده بکارت و ناحیه داخل واژن ندارد و روش های نوین و کم ریسکی از جمله لابیاپلاستی با لیزر در این شرایط پیشنهاد می‌شود. پس اگر نگرانی شما این مورد است باید بدانید پرده بکارت تنها زمانی آسیب می بیند که رابطه جنسی، دخول، وارد شدن جسمی به داخل واژن، ضربات شدید و مواردی از این قبیل صورت گیرد. 

📞 برای مشاوره و رزرو نوبت با شماره ۰۹۱۹۸۲۶۵۱۸۶ تماس بگیرید 📞

اهداف لابیاپلاستی برای دختران باکره

لابیاپلاستی معمولا برای اهداف مختلفی انجام می شود اما شایع ترین دلیل انجام آن، کاهش سایز و کوچک کردن لابیا است. برخی از دختران به دلایل ژنتیکی و یا اختلالات هورمونی در دوران بلوغ اندازه لابیا هایشان بیش از حد معمولی بزرگ می شود. عمل لابیاپلاستی در این دختران پیشنهاد می شود و می توانند با انجام‌ آن زیبایی واژن خود را افزایش دهند. دومین هدف لابیاپلاستی در دختران باکره کاهش سایز لابیا و متقارن کردن آنها نسبت به یکدیگر است. بزرگی لابیا علاوه بر کاهش زیبایی، باعث‌ ایجاد بیماری های مقاربتی دردناک می شود. برای پیشگیری از این بیماری بهتر است که عمل لابیاپلاستی را انجام دهید. بعد از انجام لابیاپلاستی در دختران باکره، لابیا ها به اندازه طبیعی خود باز می گردند و زیبایی آنها افزایش پیدا می کند. 

مزایای لابیاپلاستی در دختران باکره

مزایای لابیاپلاستی در دختران باکره

برخی از دختران به دلیل بزرگی اندازه لابیا خود نمی توانند به راحتی شلوار های جین و لباسهای تنگ بپوشند. با انجام این تکنیک می توانید بدون ایجاد هیچ گونه احساس درد و سوزشی لباس های تنگ و جین بپوشید. همچنین انجام دادن ورزش‌هایی مانند دوچرخه سواری، برای دخترانی که لابیا بزرگی دارند دشوار است. یکی دیگر از مزایای عمل لابیاپلاستی در دختران باکره کاهش سوزش در ناحیه واژن و لابیا هنگام دوچرخه سواری و ورزش های دیگر است. با انجام این عمل می توانید بوی بد واژن و عفونت های واژن را کاهش دهید و احتمال خارش افزایش زیبایی واژن، افزایش اعتماد به نفس و جلوگیری از درد های مقاربت بعد از ازدواج از مزایای لابیاپلاستی در دختران باکره است. 

محدودیت ها و عوامل خطر لابیاپلاستی در دختران باکره

 عمل لابیاپلاستی در دختران باکره مزایای زیادی دارد اما محدودیت هایی نیز برای این عمل وجود دارد. 
انجام دادن عمل لابیاپلاستی برای دخترانی که کمتر از 18 سال دارند، ممنوع است. این دختران در مرحله بلوغ جنسی هستند و هنوز بلوغ آنها به اتمام نرسیده، به همین دلیل لابیا آنها هنوز در حال رشد هستند. حتما عمل لابیاپلاستی را بعد از سن هجده سالگی انجام دهید و بهترین سن برای انجام عمل لابیاپلاستی در دختران پس از بیست سالگی است. 
همچنین رعایت محدودیت های رابطه جنسی بعد از لابیاپلاستی و توجه به مراقبت های قید شده از طرف پزشک معالج بعد از انجام این تکنیک در جهت بهبودی سریع‌تر و جلوگیری از عوارض لابیاپلاستی الزامی است.

مراجعه به بهترین پزشک لابیاپلاستی دختران باکره

همانطور که گفتیم عمل لابیاپلاستی در دختران باکره مزایای زیادی اما حتما قبل از انجام آن به یک پزشک متخصص و ماهر مراجعه کنید. میزان مهارت و تجربه پزشک تاثیر زیادی در نتیجه عمل لابیاپلاستی، کاهش خارش بعد از لابیاپلاستی تاثیر بسزایی دارد. دکتر فاطمه ارشادی یکی از بهترین جراحان و متخصصین زنان و زایمان در تهران است که می توانید برای انجام عمل لابیاپلاستی به ایشان مراجعه کنید.

*~ سوالات متداول درباره لابیاپلاستی در دختران باکره ~*

دخترانی که عمل لابیاپلاستی انجام داده اند می توانند زایمان طبیعی انجام دهند؟

بله دخترانی که عمل لابیاپلاستی انجام داده اند می توانند به راحتی زایمان طبیعی نیز انجام دهند و هیچ محدودیتی برای آنها وجود ندارد. 

آیا ممکن است لابیاها بعد از ازدواج یا زایمان بزرگ شوند؟

اگر لابیاپلاستی در دختران باکره را بعد از بلوغ کامل انجام دهید، امکان بازگشت وجود ندارد و حتی با زایمان و رابطه جنسی، اندازه لابیا ها افزایش پیدا نمی کند. 

آیا می توان لابیاپلاستی و تزریق ژل به واژن را همزمان انجام داد؟ 

دختران می توانند همراه با عمل لابیاپلاستی، تزریق ژل را نیز انجام دهند. تزریق ژل همانند عمل لابیاپلاستی، هیچ آسیبی به بکارت وارد نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیــنــک هــای مفــیــد