جراحی های زیبایی واژن

انواع روش های جراحی زیبایی واژن

تحریک جنسی خانم ها به عوامل زیادی مانند شریک زندگی، وضعیت جسمی و روحی خانم، سن، زمان، مکان، جو و … بستگی دارد. بعد از گذشت زمان خانم ها و همسران آنها هنگام رابطه جنسی احساس لذت کمتری را نسبت به گذشته تجربه می کنند. تحریک شدید قبلی دیگر وجود ندارد. همچنین ممکن است علائم بی اختیاری ادرار ( از بین رفتن غیر ارادی ادرار در حین انجام فعالیت های بدنی) در خانم وجود داشته باشد. این مساله نه تنها برای زن نگران کننده می باشند بلکه برای شریک زندگی وی نیز بسیار غیرقابل تحمل می شود و می تواند منجر به خراب شدن روابط میان آنها شود.

بیشتر بخوانید

با گذشت زمان ناحیه تناسلی خانم ها که همان واژن نام دارد دچار تغییراتی می شود. این تغییرات شامل افتادگی، شل شدگی، کاهش حجم لابیاها می شود. عوامل زیادی در بروز این مشکلات نقش دارند. بسیاری از خانم هایی دچار این تغییرات می شوند از کیفیت نامطلوب رابطه جنسی خود و نرسیدن به ارگاسم شکایت دارند. یا در اثر زایمان های مکرر دچار گشادی واژن یا پارگی ناحیه پرینه خود شده اند. جهت برطرف کردن هریک از این مشکلات روش های مختلفی وجود دارد که در ادامه به هر یک از آنها اشاره می شود.

  • تزریق ژل به واژن
  • تزریق چربی به واژن

بیشتر بخوانید

لابیاپلاستی، روشی است که به کوچک کردن طول لابیا مینور (لب داخلی واژن) می پردازد. این روش عمدتا با هدف جوانسازی واژن انجام می شود و می تواند به تسکین علائم ناشی از هایپرتروفی (بزرگ بودن لابیا) کمک کند.

بزرگ بودن لابیا مینور می تواند منجر به بروز درد حین رابطه جنسی شود. هم چنین بسیاری از خانم ها به دلیل بزرگ بودن لابیاهای خود از پوشیدن لباس های تنگ خجالت می کشند و یا احساس ناراحتی می کنند، به خصوص هنگام راه رفتن و انجام کارهای روزانه. در صورتی که خانمی از مشکلات گفته شده خسته شده باشد، می تواند از مزایای لابیاپلاستی بهره ببرد.

پس می توانیم به این نتیجه برسیم که لابیاپلاستی علاوه بر تاثیری که بر روی زیبایی و جوانسازی واژن می گذارد، جنبه های درمانی نیز دارد.

بیشتر بخوانید

در حال حاضر، جراحی های زیبایی بسیار مورد توجه بانوان قرار گرفته است. علم پزشکی به افراد کمک می کند که جوانتر از سنی که هستند، به نظر برسند. این جراحی های زیبایی فقط مختص صورت نیست واندام های دیگر را نیز شامل می شود. جراحی زیبایی واژینال در خانم ها، طرفداران بسیاری پیدا کرده و تاثیر مثبتی در روابط زناشویی گذاشته است. جوانسازی واژن و برطرف کردن مشکلات واژینال مانند شلی، افتادگی و حتی تیرگی با روش های جدید پزشکی امکان پذیر شده است. ما در این مقاله سعی داریم یکی از روش های جوانسازی واژینال که به صورت سرپایی و سریع انجام می شود به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید تا از تکنیک جذاب و موثر لیفت واژن با نخ در جوانسازی واژن مطلع شوید.

بیشتر بخوانید

اصلی ترین دغدغه بانوان بعد از زایمان های مکرر تغییرات عدیده در ناحیه تناسلی است. گرچه این دغدغه ها برای ما امری غیر قابل تغییر بود و بانوان می بایست مشکلات ناشی از زایمان طبیعی را می پذیرفتند. اما امروزه به راحتی می توان این عارضه را درمان کرد و اعتماد به نفس از دست رفته باز یافت.

بله، اکثر مشکلات ناحیه تناسلی آغازگر کاهش اعتماد به نفس در بانوان هستند، چراکه سلامت این ناحیه رابطه مستقیمی با لذت از روابط جنسی دارد. بانوانی که بر اثر زایمان و یا افزایش سن دیگر نمی توانند تجربه برقراری را بطه زناشویی لذت بخش را داشته باشند، متقاضی عمل های جراحی زیبایی واژن هستند.

بیشتر بخوانید

لیزر مونالیزا تاچ یکی از کامل ترین و بی نظیرترین تکنولوژی جهان می باشد که در فیلد پزشکی زنان تحولات بزرگی را ایجاد کرده است. بزرگترین و مطرح ترین مراکز تحقیقاتی پزشکی بین المللی، لیزر مونالیزا را مورد مطالعه و بررسی قرار داده و این لیزر توانسته نتایج درخشانی را به دنبال داشته باشد و مفتخر به دریافت بهترین تائیدیه های پزشکی از جمله FDA  آمریکا می باشد.
کاربردهای مختلف لیزر مونالیزا تاچ
با توجه به این که لیزر مونالیزا تاچ یک روش کاملا غیر تهاجمی است در موارد بسیاری از جمله در حوزه درمانی و زیبایی قابل استفاده می باشد. که در ادامه به آنها اشاره می شود.

بیشتر بخوانید

ساعت کاری مطب (هروی )

روزهای زوج 16:00 عصر الی 20:00 شب

مسیریابی با یک کلیک روی آیکون

میدان هروی ، میدان ملت ، خیابان قلیچ خانی ، چهارراه قلیچ خانی ، ساختمان ریحانی ، پلاک ۵۱ ، طبقه 1، واحد ۴

ساعت کاری مطب (مسعودیه)

یکشنبه و سه شنبه صبح ها از 10:00 تا 13:00

مسیریابی با یک کلیک روی آیکون

مسعودیه ۲۰ متری ابومسلم خراسانی ، کوچه ی طاهر پناه ،پلاک۴ مجتمع پزشکی مسعودیه ، طبقه ۳